Tarihçe

Prosel, bilişim teknolojilerinin farklı alanlarında 1993 yılından beri yöneticilik ve teknik tecrübesi olan Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi mezunu Polat Turan tarafından 2001 yılında İzmir Bornova'da kurulmuştur. Polat Turan aldığı teknik eğitimler, sertifikalar ve edindiği yurtdışı deneyimleri ile Prosel'in, dinamik yenilikleri iş platformlarına ekleyen bir yolda ilerlemesine liderlik etmektedir.

Şirket kadrosu deneyimli bilgisayar mühendislerinden ve teknisyenlerden oluşmaktadır. Prosel, sürekli araştırmayı ve güncel bilgiler sunmayı ana hedef olarak belirlemiş bir kuruluştur.

Kurumlara ve bireylere en gelişmiş teknoloji ürünlerini sunarak müşteri ihtiyaçlarını karşılamak, doğru ve güvenilir hizmet sunmak, danışmanlık yapmak stratejik hedeflerimiz arasında sayılabilir.

Yıllar içerisinde gerçekleştirilen çok sayıda kamu, stratejik kurum ve kuruluş, özel sektör projelerinde kazanılan deneyim sonrasında ana faaliyet konularımız; bilişim ürünleri satışı ve teknik servisi, güvenlik ürünleri satışı ve teknik servisi, yazılım ürünleri satışı ve özel proje uygulamaları yazılımları üretimi olarak sayılabilir.

Vizyonumuz ve Misyonumuz

Vizyonumuz

Müşterilerimize özgü çözümlerimiz ile kaliteli hizmet ve müşteri odaklı çalışma anlayışı ile gerek kurumsal gerekse bireysel, özel ve genel amaçlı, katma değer yaratan çözümler sunan, teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlayan, değişimi yönlendiren, kullanıcı ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan bir firma olup bilişim sektöründe lider kuruluşlar arasında yer almaktır.

Misyonumuz

Müşterilerimizin teknoloji, güvenlik ve yazılım ile ilgili ihtiyaçlarını hızlı, doğru ve ekonomik şekilde sağlamak, gelişen teknoloji ile birlikte değişen ihtiyaçları konusunda maksimum fayda ile maksimum hizmeti sunmaktır.

Logo
EPS/AI (Vektörel) SVG JPEG (Beyaz Zemin) PNG (Transparan Zemin) PDF
indir indir indir (562x72px) indir (562x72px) indir